BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME

boyasız göçük düzeltme

WRAP! Boyasız Göçük Düzeltme; kullanım sırasında, park halinde ya da dolu yağışı ve taş çarpmalarından dolayı araçların kaporta aksamlarında meydana gelen, boya hasarı olmayan göçüklerin boyasız göçük düzeltme tekniği ile araç orjinalliği korunarak yapılması uygulamasıdır. Sektörde 14 yıldır yer alan tecrübeli ve uzman kadromuz ile araçlarınızın orjinalliği en üst seviyede kalsın. WRAP!® Yeni Nesil Servis Hizmetleri Merkezi olarak önceliğimiz araç sahiplerinin servisimizden mutlu bir şekilde ayrılmasıdır.

Özellikle bahar aylarında meydana gelen dolu yağışı aracınza zarar verir. İstanbul’da 2017’nin Temmuz ayı içerisinde etkili olan dolu yağışı. Araçlarda dahil olmak üzere çok büyük maddi zararlar vermiştir. Özellikle Üsküdar bölgesinde etkili olan yağış bir çok araç sahibinin canını yakmıştır. Wrap! Yeni Nesil Servis Merkezi, İstanbul dolu hasarı onarımı ve İstanbul dolu hasarı tamiri konusunda piyasadaki en tecrübeli teknisyenlere sahiptir. Siz de dolu hasarı onarımı fiyatı almak, istiyorsanız bizimle aşağıdaki numaralardan irtibata geçebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin:
0555 888 9727 Whatsapp (Aracınızdaki göçük bölgelerin fotoğraflarını göndererek hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz.)

0212 598 9727 Telefon

Uygulamamız Profesyonel kadromuz ile Profesyonel PDR ekipmanıyla yapılmaktadır. Fiyat bilgisi aracın aldığı hasara göre verilmektedir. Siz de boyasız göçük düzeltme fiyat teklifi almak için yukarıdaki iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.

Boyasız Göçük Düzeltme Nedir?
Dış darbeler sonucu aracın metal yüzeyi üzerinde meydana gelen 5 cm çapına kadar kaporta göçüklerinin özel aletlerle düzeltilme işlemine denir. PDR tekniğiyle yapılan bu işlem sayesinde aracın orijinal görüntüsü bozulmadığı gibi, ikinci el satışında da değer kaybına uğramaz.

İşlemin başarılı olabilmesi için kaportanın göçük bölgesindeki saçın fazla uzun olmamasında fayda var. Ayrıca boyanın zarar görmemiş olması da önemli.

Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme işleminde, üzerinde göçük bulunan panelin arkasına özel aletlerle müdahale edilerek dışa doğru masaj yöntemi ile göçük düzeltilir. Arkasına ulaşmanın mümkün olmadığı bölgelerdeki bazı kaporta göçükleri yapıştırmalı boyasız göçük çektirme seti ile azami oranda düzeltilebilir. Hiçbir şekilde arkasına ulaşılamıyorsa ve boyasız göçük çektirme seti ile de çekilemiyorsa, bu teknikle düzelmesi zor olur.

Diğer hizmetlerimiz