DETAYLI İÇ TEMİZLİK VE OZON STERİLİZASYONU

Detaylı İç Temizlik ve Ozon Sterilizasyonu

Trafik yoğunluğunun olduğu bir şehirde bir insan hayatının 60 yılında günlük iki saat ortalama ile ömrünün 5 yılını araç içerisinde geçirir.Evimizden sonra en küçük yaşam alanı olan araçlarımızın temizlik ve hijyen koşulları hem kendi hem de başta çocuklar olmak üzere diğer aile fertlerinin bakteriyel kaynaklı hastalıklardan korunması açısından büyük önem arz etmektedir.

Araçların klima ve havalandırma sistemleri yaz ve kış aylarında sürekli kullanılmakta, direksiyon vites ve orta konsol ve torpido gibi sık kullanılan bölgelerde zaman içerisinde oluşan mikrop yuvalanmaları ciddi solunum yolu rahatsızlıklarına yol açmaktadır.

Bu nedenle günlük yaşamımızın vazgeçilmez bir parçası olan araçların ‘’bakteri ölçümü’’ yapılarak periyodik olarak temizlenmesi gerekmektedir. WRAP! Detaylı İç Temizlik ürünleri ile araçların tavan, koltuk, kapı döşemesi, direk bakalitleri, bagaj dahil olmak üzere iç bölümünün bakteriyel temizlik ürünleri ile temizlenerek sıcak hava kurutma yapılır.

Ozon Sterilizasyonu

Normal yaşamda Ozon!
Günümüzde Hastane, Restoran,Okul başta olmak üzere toplu yaşam alanlarında geniş bir kullanım alanına sahip Ozon Güneşin UV ışınlarını süzerek zararlı etkilerini azaltan dünyadaki yaşam dengesini sağlayan koruyucu tabaka olarak bilinir. Özellikle yaz aylarında oluşan fırına ve yağmur sonrası toprak kokusu diyerek içimize çektiğimiz gazdır.

Son dönemlerde hızlı sanayileşme, yeşilin azalması ve hava kirliliğine bağlı olarak aldığımız her nefesin kalitesini artıran oksijen miktarının azalarak %20 seviyelerine düşmesi sonucunda zaman içerisinde hepimizin karşılaştığı Kronik Yorgunluk, Yeterli sürede uyumaya rağmen yorgun uyanma, oksijen eksikliğinden kaynaklı kas rahatsızlıkları başlıca oksijen eksikliğinin temel nedenleridir.

Yapısal olarak Ozon üç Oksijen atomundan oluşan ve yüksek enerji ihtiva eden bir gaz olup; Günümüzde gıda ve tıp alanında yoğun şekilde kullanılmaktadır.

Sağladığı Avantajlar;

Kuvvetli Dezenfektan olup bakterileri yok eder ,(Şehir şebeke sularında mikrop öldürücü olarak kullanılan Klor’dan 3000 kat daha etkilidir.)
Uygulama sonrası atık bırakmaz ve çevre dostudur.
Araç içerisine sinmiş olan küf, mantar ve kötü kokuları yok eder.
Havalandırma sisteminde oluşabilecek bakterileri (airborne bacteria) yok eder.

Özetle kalıtsal hastalıklar hariç ortaya çıkan rahatsızlıklarda üşüttüm, başım ağrıyor, nezle oldum gibi bahaneler ile hastalıklara kılıf uydururuz.Esasında kimisi içtiğimiz su,yediğimiz yemek ve alışkanlıklarımız ve soluduğumuz hava ile ilgilidir.

‘’Sağlıklı bir nefes için hayatınızı dezenfekte edin.’’

Detaylı Bilgi İçin:
0555 888 9727 Whatsapp

0212 598 9727 Telefon

Diğer hizmetlerimiz